Hotel GRUNT

příběh našeho hotelu

Rekonstrukce Hotelu

V rámci rekonstrukce budeme dále pokračovat výstavbou restaurace, rozšířením parkoviště, ubytovací části a modernizací wellness a fitness centra.

Jabloňový sad

Za hotelem se nachází rozlehlý jabloňový sad, který ještě umocní nezapomenutelný zážitek vašeho pocitu z pobytu na venkově, daleko od městského ruchu a shonu.

Wellness a Fitness

Služby wellness i fitness jsou našim hostům k dispozici celý den. Rozhodnutí, zda budete odpočívat aktivně nebo jen relaxovat, je zcela na vás.

Příběh našeho hotelu

Hotel Grunt byl před třemi lety vystavěn za podpory z fondů Evropské Unie v rámci ROP Střední Čechy jako sportovně – rekreační zařízení Penzion Cosmos. V roce 2015 proběhly zásadní změny ve vedení a začaly ve velkém probíhat rekonstrukční práce, které vedly ke zkvalitnění a k modernizaci poskytovaných služeb.

Název hotelu je odvozen od místa, kde se nachází. Objekt je totiž skutečně koncipován jako venkovský „grunt“ a tím vytváří jedinečnou klidnou atmosféru venkova uprostřed města. Za hotelem se rozkládá veliký jabloňový sad, který poskytuje hostům nádherný výhled z většiny pokojů a kde je také umístěna letní terasa ideální pro trávení krásných letních večerů.

Celý objekt má obrovský potenciál a naším cílem je vytvořit z malého penzionu hotel, který uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších hostů a stane se místem, kde se budete cítit co možná nejlépe a kam se budete vždy rádi vracet.

Plánovaná rekonstrukce
Současná vytíženost hotelu
Současná vytíženost wellnes
Současná vytíženost fitness
Návštěvnost muzea
Nejkrásnější období jabloňového sadu

je pravděpodobně během jarních a letních měsíců, kdy je celý sad v květu a mísí se zde všemožné vůně ovocných stromů. Převážná většina je samozřejmě tvořena jabloněmi různých odrůd, barev a chutí. Díky zcela nové letní terase, která je umístěna přímo na okraji zahrady, si můžete vychutnat pohled na sad i celé město.

Své kouzlo má jabloňový sad

i v období pozdního léta a podzimu, kdy dozrávají další odrůdy jablek, švestky, ryngle a hrušky, které se zde pěstují v menším množství, a stromy hrají všemi barvami. Veškeré ovoce pěstované v sadu se několikrát za rok sklízí a je určeno k prodeji.

V zimě se pochopitelně

venkovní terasa využít nedá, ale hosté mají i přesto možnost užít si výhled na zasněženou zahradu z místnosti, ve které jsou každé ráno bohatě prostřeny švédské stoly a kde je také umístěn bar.

Díky soustavné a poctivé práci

pana Zdeňka Horeckého, který se o něj stará, je sad po celý rok opečovávaný a perfektně upravený. Jabloňový sad je skutečnou dominantou hotelu a právě i proto bylo zvoleno logo hotelu v podobě zeleného jablka.

Hotel GRUNT disponuje bezbariérovým pokojem

Bezbariérový dvoulůžkový pokoj je vybaven lednicí, rychlovarnou konvicí, počítačem s WiFi připojením, televizí s volbou německých kanálů a samostatnou koupelnou se sprchovým koutem. Pokoj je situován na jihozápad a je umístěn v nejnižším patře se vstupem ze dvora. Cena pokoje: 1650,- Kč.